«Warwick Applied Linguistics» Buyuk Britaniyadagi xalqaro stipendiyalar Warwick Universitetining «Amaliy tilshunoslik» xalqaro stipendiya dasturi bilan o’z ambitsiyalaringizni yutuqqa aylantiring. Ushbu stipendiya Buyuk Britaniyada 2020/2021 o’quv yilida Warwickda bakalavr kurslarida o’qishni…
Fransiya Tashqi ishlar vazirligi va Yevropa har yili chet ellik talabalar uchun Eyfel stipendiyasini taqdim etadi. Ushbu imkoniyatlar mezbon Fransiya oliy ta’lim muassasalarining magistr darajasiga va oliy o’quv yurtining xorijiy…
Maastrixt universiteti (UM) Gollandiyadagi yuqori potentsial stipendiya dasturi Evropa Ittifoqi (Evropa Ittifoqi) tashqarisidan qabul qilingan iqtidorli talabalar uchun har bir o’quv yilida har yili 29000 evro miqdorida 24 ta to’liq…
In this webinar, Mr. Firdavs Qobilov and Mr. Farrukh Abdukhalilov will share their own stories on applying for Erasmus Mundus Scholarship and they will give some tips for future…
Ўзбекистон Давлат Жаҳон тиллари Университети Филология ва тилларни ўқитиш факултети миқёсида “Инглиз тили амалий фанлар” кафедраси томонидан спортни ривожлантириш чора тадбирларига бағишланган тадбир бўлиб ўтди. 2020-йил 17-декабрь Ўзбекистон Республикаси Крикет…
2020-yil 17-dekabr kuni O’zbekiston davlat jahon tillari universitetida “Arab tili kuni” bagishlangan tadbir bo’lib o’tdi. Tadbirda Misr Arab Respublikasining mamlakatimizdagi elchixonasi Madaniyat ishlari bo’yicha maslahatchisi,1-kotibi Muhammad Sukari, Misrlik Arab tili…

Japan Digital University – это первый цифровой IT-университет в Узбекистане, который будет готовить IT-специалистов, играющих активную роль в развитии компаний по всему миру. Японский цифровой университет открылся по решению Кабинета…
December 2020
Международные стипендии “Warwick Applied Linguistics” в Великобритании Преобразите свои амбиции в достижение с помощью программы международных стипендий прикладной лингвистики, предлагаемой Уорикским университетом. Эти возможности финансирования доступны как для британских, так…
Министерство иностранных и европейских дел Франции ежегодно предлагает стипендии Eiffel для иностранных студентов. Эти возможности предоставляются для получения степени магистра во французских принимающих высших учебных заведениях, а также докторской степени…
Программа стипендий Маастрихтского университета (UM) Holland-High Potential Scholarship предлагает 24 полных стипендии в размере 29 000 евро (включая плату за обучение и ежемесячную стипендию) каждый учебный год для очень талантливых…
In this webinar, Mr. Firdavs Qobilov and Mr. Farrukh Abdukhalilov will share their own stories on applying for Erasmus Mundus Scholarship and they will give some tips for future…
На факультете филологии и преподавания языков Узбекского государственного университета мировых языков кафедра «Прикладной английский» провела мероприятие, посвященное развитию спорта. 17 декабря 2020 года по инициативе кафедры английского языка и прикладных…