2021-yil 24-fevral kuni Yaponiyaning Digital Knowledge kompaniyasi prezidenti Xiroaki Xaga, Loyihalar bo’yicha menejeri Chigusa Kobayashi, O’zDJTU qoshidagi Yaponiya raqamli universiteti (YaRU) rektori Ravshan Mamajonov bilan onlayn muloqot o’tkazildi. Muloqotda O’zDJTU …
Fevral 24, 2021
Finlyandiyaning Turku shahrida joylashgan Abo Academy xalqaro magistrlik dasturi uchun to’liq va qisman (50%) o’qish uchun stipendiyalar taklif etadi. Tanlov akademik ko’rsatkichlar, dasturga muvofiqligi, motivatsiya va kelajakdagi rejalari haqidagi savollarga …

24 февраля 2021 года состоялась онлайн-конференция с Хироаки Хага, президентом отдела цифровых знаний Японии, Чигусой Кобаяси, менеджером проекта, и Равшаном Мамаджоновым, ректором Японского цифрового университета (JDU) при УзГУМЯ. На встрече …
Wednesday February 24th, 2021
Университет “Академия Або”, расположенный в Турку, Финляндия, предлагает стипендии на полное и частичное (50%) покрытие стоимости обучения по международной магистерской программе. Отбор происходит на основе академических успехов, соответствии требованиям программы …