5 mart kuni O’zbekiston Davlat Jahon tillar universiteti ingliz tili ikkinchi fakultet binosida Xalqaro Jurnalistika fakukteti talabalari tomonidan 8 – mart «Xalqaro xotin qizlar» bayrami munosabati bilan «SEN AZIZ VA MUQADDASSAN AYOL» deb nomlangan tadbir bo’lib o’tdi.
Tadbir Xalqaro Jurnalistika talabalari tomonidan ijro etilgan barchamiz uchun sevimli bo’lgan «SEN AZIZ VA MUQADDASSAN AYOL» nomli qo’shiq bilan boshlandi.
Tadbirda fakultet dekani Amrullo Karimov Ashurovich universitetimiz o’qituvchilariga va talaba qizlarga o’z bayram tabriklarini aytib, tashrif buyurgan ustozlarga mashaqqatli ishlarida omadlar tiladi.

On March 5, in the building of the second faculty of English of the Uzbek State University of World Languages, students of the Faculty of International Journalism held an event entitled “YOU A SAINT AND HOLY WOMAN” on the occasion of International Women’s Day on March 8.
The  event  began  with  the  song  “YOU  ARE  SAINT  AND  HOLY  WOMAN”  performed  by  international  journalism  students.
At  the  event,  the  dean  of  the  faculty  Amrullo  Karimov  Ashurovich  congratulated  the  teachers  and  students  of  our  university  and  wished  the  visiting  teachers  success  in  their  hard  work.