Сизда Erasmus+ академик алмашинув дастури доирасида Сержи Париж университетида бир семестр давомида ўқиб келиш имконияти бор. Ўқиш Версаль Академияси ҳузуридаги Ўқитувчилар тайёрлаш олий мактабида бўлади.
Мазкур танловда қатнашишни хохловчи талабалар давомийлиги 3-4 дақиқали видео материал тайёрлашлари керак. Видеоматериалда номзод ўзи хақида, Франция университетида ўқишга қизиқишининг сабаблари ва ўқишдан кейинги режалари тўғрисида гапириб бериши керак. Танловда бакалавриат босқичининг 3 ва 4 курс талабалари ва 1, 2 курс магистр талабалар қатнашишлари мумкин. Чет тилини эгаллашнинг В2 даражасига эга бўлиш талаб этилади.
Видеоматериаллар 2021 йил 28 апрелга қадар қуйидаги электрон почтага юборилиши керак:nishonov_69@mail.ru

You have the opportunity to study for a semester at the University of Paris Cergy as part of the Erasmus+ academic exchange program. Training takes place at the Higher School of Teacher Training at the Versailles Academy.
Students who wish to participate in this competition must prepare a video material lasting 3-4 minutes. In the video, the candidate must tell about himself, about the reasons for his interest in studying at a French university and about his plans after graduation. Students of the 3rd and 4th years of bachelor’s degree and students of the 1st and 2nd years of master’s degree can take part in the competition. You must have a B2 level of foreign language proficiency.