Сизда Erasmus+ академик алмашинув дастури доирасида Сержи Париж университетида бир семестр давомида ўқиб келиш имконияти бор. Ўқиш Версаль Академияси ҳузуридаги Ўқитувчилар тайёрлаш олий мактабида бўлади.
Мазкур танловда қатнашишни хохловчи талабалар давомийлиги 3-4 дақиқали видео материал тайёрлашлари керак. Видеоматериалда номзод ўзи хақида, Франция университетида ўқишга қизиқишининг сабаблари ва ўқишдан кейинги режалари тўғрисида гапириб бериши керак. Танловда бакалавриат босқичининг 3 ва 4 курс талабалари ва 1, 2 курс магистр талабалар қатнашишлари мумкин. Чет тилини эгаллашнинг В2 даражасига эга бўлиш талаб этилади.
Видеоматериаллар 2021 йил 28 апрелга қадар қуйидаги электрон почтага юборилиши керак:nishonov_69@mail.ru

У вас есть возможность учиться в течение семестра в Парижском университете Сержи в рамках программы академического обмена Erasmus+. Обучение проходит в Высшей школе подготовки учителей при Версальской Академии.
Студенты, желающие принять участие в данном конкурсе, должны подготовить видеоматериал продолжительностью 3-4 минуты. В видеоматериале кандидат должен рассказать о себе, о причинах своего интереса к учебе во французском университете и о своих планах после учебы. В конкурсе могут принять участие студенты 3 и 4 курсов бакалавриата и студенты 1, 2 курсов магистратуры. Требуется наличие B2 уровня владения иностранным языком.
Видеоматериалы должны быть отправлены по электронной почте до 28 апреля 2021 года:nishonov_69@mail.ru