2021 yil 14-may kuni soat 18.00 da Sirakuz Universitetida(AQSH) davlat boshqaruvi bo’yicha magistr darajasiga ega bo’lgan va hozirda ushbu universitetning Ijtimoiy fanlar doktori dasturida o’qiyotgan Mirjahon Turdiev bilan onlayn uchrashuv bo’lib o’tadi.
U erda siz o’zingizni qiziqtirgan savollarga AQSh universitetlariga qanday qilib o’qishga kirishni hamda ko’plab foydali maslahatlar va boshqa savollaringizga javob olishingiz mumkin.
Bundan tashqari uchrashuvning bir qismi bo’lgan tanlovda g’olib bo’lganingizdan so’ng tashkilotchilar tomonidan kichik sovg’alarga ham ega bo’lishingiz mumkin.

14 мая 2021 года в 18.00 состоится онлайн-встреча с Миржахоном Турдиевым, который получил степень магистра государственного управления в Сиракузском университете (США) и в настоящее время обучается по программе PhD по социальным наукам в том же университете.
На встрече вы сможете получите ответы на свои вопросы о том, как попасть в университеты США из Узбекистана, много полезных советов и ответы на другие интересующие вас вопросы.
Кроме того, выиграв конкурс, который является частью встречи, вы получите небольшие подарки от организаторов .