O’zDJTU talabasi? Nyu-Yorkda ishlashni xohlaysizmi?
Arizalar Birlashgan Millatlar Tashkilotining 2022-2023 yillari uchun ochiladigan ish joylariga murojaat qilish uchun ochiq. Birlashgan Millatlar Tashkilotining ish joylari 193 dan ortiq mamlakatlarda mavjud.
Oldingi ish tajribasi talab qilinmaydi! Yangi yoki tajribali xalqaro talabnoma beruvchilar Birlashgan Millatlar Tashkilotiga ishga joylashishlari mumkin. Birlashgan Millatlar Tashkiloti xalqaro talabnoma beruvchilar uchun ko’plab bo’sh ish o’rinlarini ochdi, shuningdek siz Birlashgan Millatlar Tashkilotida amaliyot o’tash uchun ariza berishingiz mumkin.
BMT mansab uchun to’g’ri joy. Bu eng yuqori etakchi tashkilot bo’lgani uchun ham ko’plab ish beruvchilarni talab qiladi. BMTning gumanitar, iqtisodchi, jamoat ma’lumotlari bo’yicha mutaxassisi yoki xavfsizlik bo’yicha rahbari, Science, Economics, ilmiy ma’lumotlarga va ish tarixiga ko’ra turli xil ish joylarini taklif etadi.
Birlashgan Millatlar Tashkilotida ishlashning ko’plab afzalliklari bor. Xarajatlarning katta qismi Birlashgan Millatlar Tashkiloti tomonidan qoplanadi. Agar siz BMT amaliyotiga qatnashmoqchi bo’lsangiz, unda siz BMTning ko’ngillilar dasturining 2021-yiliga murojaat qilishingiz mumkin. Birlashgan Millatlar Tashkilotida ishlash – bu katta imkoniyat. Birlashgan Millatlar Tashkilotining 2022 yilda ish o’rinlari ochilishi haqida batafsil ma’lumot quyida keltirilgan.
Birlashgan Millatlar Tashkilotining ish joylari haqida batafsil ma’lumot 2022
Ish joyi: Birlashgan millat idoralari (har qanday mamlakat)
Tashkilot: BMT
Moliyaviy qamrov: moliyalashtiriladi
BMTning ish joylariga imtiyozlari
Agar siz Birlashgan Millatlar Tashkilotidagi ish uchun muvaffaqiyatli tanlangan bo’lsangiz, BMT quyidagi xarajatlarni qoplaydi:
- Soliqlarni kamaytirish (odatda daromad solig’i)
- Oila a’zolari uchun nafaqalar
- Ijara yordami
- Dam olish va barglar.
- Onalik, otalik, farzandlikka olish, qo’llab-quvvatlash.
- Sog’liqni saqlash sug’urtasi.
- Pensiya nafaqasi va boshqa ko’p narsalar.
BMTdagi ish joylari:
- Boshqaruv va ma’muriyat
- Iqtisodiy, ijtimoiy va taraqqiyot
- Siyosiy, tinchlik va gumanitar
- Axborot va telekommunikatsiya texnologiyalari
- Huquqiy
- Ommaviy axborot va konferentsiyalarni boshqarish
- Ichki xavfsizlik va xavfsizlik
- Logistika, transport va ta’minot zanjiri
- Ilm-fan
Birlashgan Millatlar Tashkilotiga ishga qabul qilish uchun ariza berish jarayoni
Avvaliga barcha bo’sh ish o’rinlarini ko’rish uchun BMT veb-saytidan o’ting. Hisob qaydnomangizni yarating va tarjimai holingizni onlayn qiling. Siz onlayn ariza yaratishingiz kerak. BMTning ish joylariga murojaat qilish uchun, Iltimos, Birlashgan Millatlar Jobsi 2022 rasmiy veb-saytiga tashrif buyuring.

Студент УзГУМЯ? Хотели бы работать в Нью-Йорке?
Никакого предыдущего опыта работы не требуется! Все международные претенденты могут подать заявку на работу в Организации Объединенных Наций. Организация Объединенных Наций открыла большое количество вакансий для международных кандидатов, а также вы также можете подать заявку на стажировку в Организации Объединенных Наций.
Процесс подачи заявления на работу в Организации Объединенных Наций!
Во-первых, перейдите на веб-сайт ООН, чтобы просмотреть все доступные вакансии. Создайте свою учетную запись и резюме онлайн. Вы должны создать онлайн-заявление. Чтобы подать заявку на вакансии в ООН, пожалуйста, посетите официальный веб-сайт со всеми вакансиями Организации Объединенных Наций 2022 года.
ООН-подходящее место для карьеры. Поскольку это самая большая ведущая организация, она также требует большого количества работников. Гуманитарий, экономист, сотрудник по общественной информации или начальник службы безопасности, науки, экономики – ООН предлагает широкий спектр рабочих мест в соответствии с академическим образованием и опытом работы.
Работа в Организации Объединенных Наций имеет много преимуществ. Большая часть расходов будет покрыта Организацией Объединенных Наций. Если вы заинтересованы в том, чтобы подать заявку на стажировку в ООН, вы можете проверить программу добровольцев ООН 2021 года. Работа в Организации Объединенных Наций-это прекрасная возможность. Подробная информация об открытии рабочих мест в Организации Объединенных Наций в 2022 году приводится ниже.