O’zDJTU talabasi? Nyu-Yorkda ishlashni xohlaysizmi?
Arizalar Birlashgan Millatlar Tashkilotining 2022-2023 yillari uchun ochiladigan ish joylariga murojaat qilish uchun ochiq. Birlashgan Millatlar Tashkilotining ish joylari 193 dan ortiq mamlakatlarda mavjud.
Oldingi ish tajribasi talab qilinmaydi! Yangi yoki tajribali xalqaro talabnoma beruvchilar Birlashgan Millatlar Tashkilotiga ishga joylashishlari mumkin. Birlashgan Millatlar Tashkiloti xalqaro talabnoma beruvchilar uchun ko’plab bo’sh ish o’rinlarini ochdi, shuningdek siz Birlashgan Millatlar Tashkilotida amaliyot o’tash uchun ariza berishingiz mumkin.
BMT mansab uchun to’g’ri joy. Bu eng yuqori etakchi tashkilot bo’lgani uchun ham ko’plab ish beruvchilarni talab qiladi. BMTning gumanitar, iqtisodchi, jamoat ma’lumotlari bo’yicha mutaxassisi yoki xavfsizlik bo’yicha rahbari, Science, Economics, ilmiy ma’lumotlarga va ish tarixiga ko’ra turli xil ish joylarini taklif etadi.
Birlashgan Millatlar Tashkilotida ishlashning ko’plab afzalliklari bor. Xarajatlarning katta qismi Birlashgan Millatlar Tashkiloti tomonidan qoplanadi. Agar siz BMT amaliyotiga qatnashmoqchi bo’lsangiz, unda siz BMTning ko’ngillilar dasturining 2021-yiliga murojaat qilishingiz mumkin. Birlashgan Millatlar Tashkilotida ishlash – bu katta imkoniyat. Birlashgan Millatlar Tashkilotining 2022 yilda ish o’rinlari ochilishi haqida batafsil ma’lumot quyida keltirilgan.
Birlashgan Millatlar Tashkilotining ish joylari haqida batafsil ma’lumot 2022
Ish joyi: Birlashgan millat idoralari (har qanday mamlakat)
Tashkilot: BMT
Moliyaviy qamrov: moliyalashtiriladi
BMTning ish joylariga imtiyozlari
Agar siz Birlashgan Millatlar Tashkilotidagi ish uchun muvaffaqiyatli tanlangan bo’lsangiz, BMT quyidagi xarajatlarni qoplaydi:
- Soliqlarni kamaytirish (odatda daromad solig’i)
- Oila a’zolari uchun nafaqalar
- Ijara yordami
- Dam olish va barglar.
- Onalik, otalik, farzandlikka olish, qo’llab-quvvatlash.
- Sog’liqni saqlash sug’urtasi.
- Pensiya nafaqasi va boshqa ko’p narsalar.
BMTdagi ish joylari:
- Boshqaruv va ma’muriyat
- Iqtisodiy, ijtimoiy va taraqqiyot
- Siyosiy, tinchlik va gumanitar
- Axborot va telekommunikatsiya texnologiyalari
- Huquqiy
- Ommaviy axborot va konferentsiyalarni boshqarish
- Ichki xavfsizlik va xavfsizlik
- Logistika, transport va ta’minot zanjiri
- Ilm-fan
Birlashgan Millatlar Tashkilotiga ishga qabul qilish uchun ariza berish jarayoni
Avvaliga barcha bo’sh ish o’rinlarini ko’rish uchun BMT veb-saytidan o’ting. Hisob qaydnomangizni yarating va tarjimai holingizni onlayn qiling. Siz onlayn ariza yaratishingiz kerak. BMTning ish joylariga murojaat qilish uchun, Iltimos, Birlashgan Millatlar Jobsi 2022 rasmiy veb-saytiga tashrif buyuring.

UzSWLU student? Would you like to work in New York?
No Previous Work Experience is Required! All International Applicants Fresh or Experienced can apply for the Job in the United Nations. United Nations opened a large number of vacancies for international applicants as well as you can also apply for the Internship at United Nations.
UN is the Right Place for a career. As it is the highest leading organization, it requires plenty of employers too. A Humanitarian, Economist, Public Information Officer, or security chief, Science, Economics, the UN offers a wide range of jobs according to academic background and job history.
There are many benefits of working in the United Nations. Most of the Expenses will be covered by the United Nations. If you are interested to apply for the UN Internship then you can check UN Volunteers Program 2021. Working in United Nations is a Great Opportunity. The Detailed Information about the United Nations Jobs Opening 2022 is given below.
Details About United Nations Jobs 2022
Job Location: United Nation Offices (Any Country)
Organisation: UN
Financial Coverage: Funded
UN Job Benefits
The UN Will cover the Following Expenses if you are Successfully Selected for Job at United Nations.
Reduction of taxes (usually income tax )
Allowances for family members
Rental aid
Vacations and leaves.
Maternity, paternity, adoption, support.
Health care insurance.
Retirement pension and much more.
Job Fields in UN
Management and Administration
Economic, Social and Development
Political, Peace and Humanitarian
Information and Telecommunication Technology
Legal
Public Information and Conference Management
Internal Security and Safety
Logistics, Transportation and Supply Chain
Science
Application Process for United Nations Job
Firstly go through the UN Website to see all the Available Vacancies. Create your account and make your CV online. You have to create an Online Application. To Apply for the UN Jobs, Please Visit the Official Website for the United Nation Job 2022.
More information: https://opportunitiescorners.info/united-nations-jobs/
3 comments
It is very comfortable and the best chance. If l want to work there what l need to do. I am student of UzSWLU