Hozirda har birimiz chet elda o’qishni va xalqaro bilimlarni olishni istaymiz. Universitet haqida aniq ma’lumot olishning ko’plab usullari mavjud. Ammo deyarli barcha qiyinchiliklarni boshdan kechirgan talaba bilan suhbatlashish eng yaxshi yo’l hisoblanadi. Shuning uchun biz yana siz uchun ushbu imkoniyatni yaratdik.
2 iyun kuni soat 9.00 da Shimoliy Arizona universiteti fan doktori JIHYE SHIN bilan onlayn uchrashuv bo’lib o’tadi. Ammo undan oldin biz sizdan Jihye Shin tomonidan tayyorlangan so’rovnomani havolani bosish orqali (31-may, dushanba kuniga qadar) yakunlashingizni so’raymiz. Bu atigi 2 daqiqa vaqtingizni oladi.
Uchrashuv Zoom platformasida bo’lib o’tadi. Uchrashuv uchun havolani oldindan, 1 iyun kuni tushdan keyin joylashtiramiz.
Bundan tashqari, onlayn uchrashuv paytida sizga qiziq bo’lgan savollarni berishingiz mumkin.
Siz uchun foydali bo’lishi mumkin bo’lgan ushbu ajoyib imkoniyatni boy bermang.
Uchrashuvning asosiy tili ingliz tili, ammo savollarni o’zbek va rus tillarida ham so’rashingiz ham mumkin.

В настоящее время каждый из нас хочет учиться за границей и получать международные знания. Есть много способов получить точную информацию об университете. Но лучшим способом считается разговор со студентом, который прошел практически все трудности. Вот почему мы снова создали эту возможность для вас.
2 июня в 9:00 состоится онлайн-встреча с доктором наук из Университета Северной Аризоны ДЖИХЬЕ ШИН. Но перед этим мы просим Вас заполнить анкету, подготовленную Джихье Шин нажав на ссылку (до понедельника, 31 мая). Это займет всего 2 минуты вашего времени.
Встреча состоится на платформе Zoom. Ссылку на встречу мы опубликуем заранее, во второй половине дня 1 июня.
Кроме того, во время онлайн-встречи вы можете задать интересующие вас вопросы.
Не упустите эту прекрасную возможность, которая может быть полезна для вас.
Основным языком встречи является английский, но вы также можете задать вопросы на узбекском и русском языках.