Hozirda har birimiz chet elda o’qishni va xalqaro bilimlarni olishni istaymiz. Universitet haqida aniq ma’lumot olishning ko’plab usullari mavjud. Ammo deyarli barcha qiyinchiliklarni boshdan kechirgan talaba bilan suhbatlashish eng yaxshi yo’l hisoblanadi. Shuning uchun biz yana siz uchun ushbu imkoniyatni yaratdik.
2 iyun kuni soat 9.00 da Shimoliy Arizona universiteti fan doktori JIHYE SHIN bilan onlayn uchrashuv bo’lib o’tadi. Ammo undan oldin biz sizdan Jihye Shin tomonidan tayyorlangan so’rovnomani havolani bosish orqali (31-may, dushanba kuniga qadar) yakunlashingizni so’raymiz. Bu atigi 2 daqiqa vaqtingizni oladi.
Uchrashuv Zoom platformasida bo’lib o’tadi. Uchrashuv uchun havolani oldindan, 1 iyun kuni tushdan keyin joylashtiramiz.
Bundan tashqari, onlayn uchrashuv paytida sizga qiziq bo’lgan savollarni berishingiz mumkin.
Siz uchun foydali bo’lishi mumkin bo’lgan ushbu ajoyib imkoniyatni boy bermang.
Uchrashuvning asosiy tili ingliz tili, ammo savollarni o’zbek va rus tillarida ham so’rashingiz ham mumkin.

Now each of us wants to study abroad and get international knowledge. There are many ways to get clear information about university. However, talking with a student who almost accomplished all the difficulties sounds better and so again we created this opportunity for you.
On the 2nd of June at exactly 9.00 am an online meeting is going to be held with JIHYE SHIN, a Ph.D. student of Northern Arizona University, USA. But before we ask you to complete a survey (by Monday, May 31) by clicking on the link below she has herself prepared and that takes only 2 minutes.
The meeting will take place on Zoom platform. We will post a link for the meeting in advance, on the afternoon of 1 June.
Moreover, you are welcome to ask any question that is interesting for you during the online meeting.