Gollandiyadagi eng yaxshi universitetlardan biri bo’lgan Radboud universiteti chet ellik talabalarga magistraturada o’qish uchun to’liq stipendiya taklif qiladi. Magistrlik dasturlari tabiiy va ijtimoiy fanlardan san’atga qadar ko’plab sohalarni qamrab oladi.…
Reach Oxford Scholarship. Har yili 2-3 nafar talabaga nasib etadi. Scholarshipga ariza berish uchun talabgor Oxforddagi biror bir yo’nalishga o’qishga kirgan bo’lishi kerak. Rivojlanayotgan mamlakatlar talabalari ariza bera oladi. O’zbekiston…
O’zDJTUda Yaponia raqamli universitetiga qabul qilingan talabalar bilan tantanali tadbir bo’lib o’tdi. Tadbirga Yaponiyaning Digital Knowledge kompaniyasi prezidenti va vakillari tashrif buyurdi
Grant kimlar uchun? Bakalavriat bosqichida o’qishni xohlovchilar uchun Grantning manfaatli jihatlari: Grant g’olibning o’qish to’lovi 100 foiz to’lab beriladi. Hozirda oliygohning bakalavr kursi uchun bir yillik kintrakt to’lovi miqdori 48…
Qayerda: Pokiston Kim uchun: Turli sohalar vakillari uchun Ariza topshirish muhlati: 2021-yilning 15-dekabrigacha Ta’lim: ingliz tilida Dasturning manfaatli jihatlari CUI turli sohalarda diplom dasturlarini taklif etadi. Ilm-fan, muhandislik, texnologiya, arxitektura…
Edit Kovan universiteti (Jundalup, Avstraliya) universitetning bakalavriat va aspiranturasidagi ilmiy tadqiqot dasturlarini davom ettirmoqchi bo’lgan talabalarga to’liq stipendiyalarni taklif etadi. Grant olishning asosiy talablari – yuqori ilmiy ko’rsatkichlar va tadqiqot…
Grant kimlar uchun? Bakalavriat, magistratura va PhD bosqichi talabalari uchun Amaliyot dasturu asosan Fransiyaning Parij shahrida bo’lib o’tadi. Shuningdek, amaliyot Mexiko, Tokio, Berlin, va Vashington, shaharlarida o’talishi mumkin.Grantning manfaatli jihatlari:Amaliyotgacha…
2021 yil may oyida Sarvinoz Ungboeva ingliz tilini bilish testini tugatgan va O’zbekiston davlat jahon tillari universitetini tugatish arafasida edi. Ammo u o’zining ilmiy tajribasi va iqtidorini amaliyotda kengaytirishni xohladi…

Radboud University, one of the best universities in the Netherlands, offers international students a full scholarship to study for a master’s degree. Master’s programs cover many areas from natural and…
• Reach Oxford Scholarship. It is awarded to 2-3 students every year. • To apply for a scholarship, an applicant must be enrolled in a major at Oxford. • Students…
A solemn event was held in UzSWLU with students enrolled in the Japanese Digital University (JDU). The event was attended by the president and representatives of the Japanese company Digital…
Who is the grant for? For those who want to study for an undergraduate degree. Advantages of the grant: The tuition fee of the scholarship recipient will be paid 100%.…
Where: Pakistan For whom : for representatives of different industries Deadline: until December 15, 2021 Language: English Beneficial aspects of the program CUI offers diploma programs in various fields. Science,…
Deadline: October 17, 2021 Place: E. Cowan University, Johndalop, Australia The University offers a fully-funded scholarship for the applicants, desiring to study in research programmes, master and pre-PhD degrees. Main…
For whom? For Undergraduate, Graduate and PhD students The practice is mainly conducted in Paris, France. The practice is also possible in cities such as Mexico City, Tokyo, Berlin and…
In May 2021, Sarvinoz Ungboyeva was a student who had completed an English proficiency test and ready to graduate from Uzbekistan State World Languages University. But she wanted to expand…