Qiziqish bildirgan barcha olim, yozuvchi, tarjimonlar va nashriyotlar islomshunislik yoki eronshunoslik yo’nalishlari bo’yicha 2021-yilda istalgan tilda nashr etilgan kitoblar bilan ushbu tanlovda qatnashishlari mumkin. Arizalar onlayn tarzda elektron pochta manziliga…
Monthly Archives
July 2022
Ўзбекистон давлат жаҳон тиллари университети (ЎзДЖТУ) чет эл фуқаролари учун магистр даражасининг таълим дастурлари учун ҳужжатларни қабул қилиш бошланганлигини эълон қилади МАГИСТРАТУРА ЙЎНАЛИШЛАРИ Магистратура 70111501 Она тили ва адабиёти…
Ўзбекистон давлат жаҳон тиллари университети (ЎзДЖТУ) чет эл фуқаролари учун бакалавриат даражасининг таълим дастурлари учун ҳужжатларни қабул қилиш бошланганлигини эълон қилади. Ўқиш муддати: бакалавриат йўналишлари учун 4 йил Ўқув дастурини…

Все заинтересованные ученые, писатели, переводчики и издатели могут участвовать в этом конкурсе с книгами, изданными на любом языке в 2021 году в области исламоведения или иранистики. Заявки отправляются онлайн на…
July 2022
Узбекский государственный университет мировых языков (УзГУМЯ) объявляет о начале предварительного приема документов иностранных граждан по образовательным программам магистратуры СПЕЦИАЛЬНОСТИ МАГИСТРАТУРЫ: Магистратура 70111501 Родной язык и литература (русский язык) …
Узбекский государственный университет мировых языков (УзГУМЯ) объявляет о начале предварительного приема документов иностранных граждан по образовательным программам бакалавриата Срок обучения: 4 года для направлений бакалавриата Студентам, успешно окончившим программу обучения,…