АҚШнинг Ўзбекистондаги элчихонаси.
O’rta umum ta’lim maktabning 9 va 10 sinf o’quvchilari uchun ajoyib yangilik! 2021 yilning 20 Iyunidan 18 Iyuligacha davom etadigan birinchi Samarqand-AQSH yozgi oramgohi haqida e’lon qilishdan mamnunmiz. O’zingizning ingliz tilingizni o’stirish va rivojlantirish, Amerika haqida yanayam ko’proq o’rganish, mahoratlar bilan bo’lishish, yangi do’stlar ortirish va shunchaki hursandchilikga bo’y bo’lgan bir oyni muhtasham Samarqand shahrida o’tkazish imkoniyatini qo’ldan boy bermang!
Ariza topshirish uchun havola orqali kirilib, anketa to’ldirilishi so’raladi: https://www.formstack.com/forms/?4329089-WJ610oantd
Ariza topshirishning oxirgi muddati: 2021 yilning 10 Mayi, soat 18:00
Eslatma uchun: Yozgi oramgohda qatnashish BEPUL.
Ushbu ma’lumotni qiziqarli bo’lgan kichik birodarlaringiz, opa-singillaringiz va boshqa qarindoshlaringiz bilan o’rtoqlashing!

Посольство США в Узбекистане.
Потрясающая новость для учеников 9-х и 10-х классов общеобразовательных школ! Мы рады сообщить о первом английском лагере Самарканд-США 2021, проводимом с 20 июня по 18 июля 2021 года. Не пропустите возможность прокачать и развить свой английский, узнать об Америке, поделиться навыками, завести новых друзей и просто провести месяц, полный веселья в прекрасном Самарканде!
Чтобы подать заявку просим перейти по ссылке и заполнить анкету: https://www.formstack.com/forms/?4329089-WJ610oantd
Последний срок подачи заявки: 10 мая, 2021 года, 18:00.
На заметку: участие в летнем лагере БЕСПЛАТНО.
Поделитесь этой новостью со своими младшими братишками, сестренками и другими родственниками, кому эта информация будет интересна!