Warwick Universitetining «Amaliy tilshunoslik» xalqaro stipendiya dasturi bilan o’z ambitsiyalaringizni yutuqqa aylantiring.
Ushbu stipendiya Buyuk Britaniyada 2020/2021 o’quv yilida Warwickda bakalavr kurslarida o’qishni istagan xalqaro talabalar uchun ham mavjud.Warwick universiteti 1965 yilda tashkil topgan bo’lib, oliy ma’lumot, ilmiy tadqiqotlar va texnologiyalarni rivojlantirish bo’yicha jahon darajasidagi muassasa hisoblanadi. Research Excellence System ma’lumotlariga ko’ra, u o’zining tadqiqot yo’nalishlari bo’yicha Buyuk Britaniya reytingida doimiy ravishda yuqori o’rinlarni egallaydi.
Nega Warwick universitetida o’qishni xohlaysiz? Yuqori darajadagi o’qitish va zamonaviy tadqiqotlar orqali universitet qiyin ilmiy muammolarni hal qilishga sodiqdir. Bu yerda talabalar noyob tajriba imkoniyatlariga va asosiy ko’nikmalar va bilimlarni oshirishga yordam beradigan mukammal o’quv muhitiga ega bo’ladilar.
Online ariza va ko’proq ma’lumot olish: https://scholarship-positions.com/warwick-applied-linguistics-international-bursaries-in-uk/2020/12/16/

“Warwick Applied Linguistics” International Scholarships in the UK
Transform your ambition into achievement with the University of Warwick’s Applied Linguistics International Scholarship Program. These funding opportunities are available to both UK and international students who wish to pursue their undergraduate courses in Warwick in the 2020/2021 session.
Founded in 1965, the University of Warwick is a world-class institution for higher education, research, growth, and technology development. According to the Research Excellence System, he consistently ranks high in the UK rankings in the areas of his research.
Why would you like to study at the University of Warwick? Through top-notch teaching and cutting-edge research, the university is committed to meeting challenging academic challenges. Here, students will have unique experiential opportunities and an excellent learning environment that will help improve key skills and knowledge.