Warwick Universitetining «Amaliy tilshunoslik» xalqaro stipendiya dasturi bilan o’z ambitsiyalaringizni yutuqqa aylantiring.
Ushbu stipendiya Buyuk Britaniyada 2020/2021 o’quv yilida Warwickda bakalavr kurslarida o’qishni istagan xalqaro talabalar uchun ham mavjud.Warwick universiteti 1965 yilda tashkil topgan bo’lib, oliy ma’lumot, ilmiy tadqiqotlar va texnologiyalarni rivojlantirish bo’yicha jahon darajasidagi muassasa hisoblanadi. Research Excellence System ma’lumotlariga ko’ra, u o’zining tadqiqot yo’nalishlari bo’yicha Buyuk Britaniya reytingida doimiy ravishda yuqori o’rinlarni egallaydi.
Nega Warwick universitetida o’qishni xohlaysiz? Yuqori darajadagi o’qitish va zamonaviy tadqiqotlar orqali universitet qiyin ilmiy muammolarni hal qilishga sodiqdir. Bu yerda talabalar noyob tajriba imkoniyatlariga va asosiy ko’nikmalar va bilimlarni oshirishga yordam beradigan mukammal o’quv muhitiga ega bo’ladilar.
Online ariza va ko’proq ma’lumot olish: https://scholarship-positions.com/warwick-applied-linguistics-international-bursaries-in-uk/2020/12/16/

Home Конкурсы и стипендии Международные стипендии “Warwick Applied Linguistics” в Великобритании
Преобразите свои амбиции в достижение с помощью программы международных стипендий прикладной лингвистики, предлагаемой Уорикским университетом. Эти возможности финансирования доступны как для британских, так и для иностранных студентов, которые хотят продолжить обучение на курсах бакалавриата в Уорике на сессии 2020/2021 гг. Уорикский университет, основанный в 1965 году, является учреждением мирового класса для высшего образования, исследований, роста и разработки технологий. Согласно системе Research Excellence System, он стабильно занимает высокие места в рейтингах Великобритании по направлениям своих исследований.
Почему вы хотели бы учиться в Уорикском университете? Благодаря первоклассному обучению и передовым исследованиям университет стремится решать сложные академические задачи. Здесь студенты получат уникальные экспериментальные возможности и отличную учебную атмосферу, которая поможет улучшить ключевые навыки и знания.