Dunyoning birinchi yuzta universitetlari orasida yuqori o’rinni egallab turgan AQShning yetakchi universitetlaridan biri – Arizona universiteti O’zbekiston Respublikasidan abituriyentlarga ushbu universitet dasturlari bo’yicha o’qish imkoniyatini beradi, bakalavr yoki magistr darajalari, shuningdek, kirish uchun tayyorgarlik kurslarida qatnashadilar.
Potentsial talaba sifatida siz uchun turli xil ixtisosliklar bo’yicha 1000 dan ortiq o’quv dasturlari mavjud.
Bakalavr, magistr yoki diplom olishni xohlaysizmi, Arizona Universitetining Global Kampusi ko’plab sifatli onlayn dasturlarni taklif etadi. 40 dan ortiq bakalavriat va 20 ta magistratura dasturidan birini tanlang va kelajakdagi yuqori martaba pog’onasiga ko’tariling
Bakalavriat uchun o’qitish to’lovlari har bi r kredit uchun $ 200, aspirantura uchun – har bir kredit uchun $ 300. Bir yillik o’qish uchun umumiy shartnoma qiymati taxminan 6000 – 7000 AQSh dollarini tashkil etadi, AQShdagi Arizona universiteti shtab – kvartirasida esa yiliga 30000 dollardan oshadi.
Shuningdek, AQShning Tusson shahridagi flagman kampusida bir semestr davomida 3000 AQSh dollarilik maxsus narxlarda o’qishingiz mumkin.
Arizona universiteti dasturlari to’g’risida batafsil ma’lumotni universitet veb – saytidan olishingiz mumkin: https://everywhere.arizona.edu/all-programs.
Arizona universiteti taqdim etgan imkoniyatdan foydalaning va kelajagingizni biz bilan birga quring!

One of the leading universities of the United States is the University of Arizona, which has a leading place in the world ranking of the first hundred universities in the world, provides an opportunity for applicants from the Republic of Uzbekistan to undergo programs on the programs of this university to obtain a bachelor’s or master’s program, as well as pass preparatory courses for admission.
As a potential student, more than 1000 training programs for more different specialties are available for you.
Regardless of whether you want to get a bachelor’s degree, a master’s or diploma in the global campus of the Arizona University there are many high – quality online programs. Choose from more than 40 undergraduate programs and 20 grade programs and raise your future career stairs.
The cost of studying in the undergraduate is $ 200 for a loan, in graduate school – $ 300 for a loan. The total amount of the contract for one year of study is about $ 6,000 – $ 7,000, whereas in the head campus of the University of Arizona in the United States it is more than $ 30,000 dollars a year.
You can also study in the head campus in the city of Tucson, the United States during the semester at a special price of $ 3,000.
Detailed information about the programs of the University of Arizona can be found by visiting the university website on the link: https://everywhere.arizona.edu/all-programs.