Dunyoning birinchi yuzta universitetlari orasida yuqori o’rinni egallab turgan AQShning yetakchi universitetlaridan biri – Arizona universiteti O’zbekiston Respublikasidan abituriyentlarga ushbu universitet dasturlari bo’yicha o’qish imkoniyatini beradi, bakalavr yoki magistr darajalari, shuningdek, kirish uchun tayyorgarlik kurslarida qatnashadilar.
Potentsial talaba sifatida siz uchun turli xil ixtisosliklar bo’yicha 1000 dan ortiq o’quv dasturlari mavjud.
Bakalavr, magistr yoki diplom olishni xohlaysizmi, Arizona Universitetining Global Kampusi ko’plab sifatli onlayn dasturlarni taklif etadi. 40 dan ortiq bakalavriat va 20 ta magistratura dasturidan birini tanlang va kelajakdagi yuqori martaba pog’onasiga ko’tariling
Bakalavriat uchun o’qitish to’lovlari har bi r kredit uchun $ 200, aspirantura uchun – har bir kredit uchun $ 300. Bir yillik o’qish uchun umumiy shartnoma qiymati taxminan 6000 – 7000 AQSh dollarini tashkil etadi, AQShdagi Arizona universiteti shtab – kvartirasida esa yiliga 30000 dollardan oshadi.
Shuningdek, AQShning Tusson shahridagi flagman kampusida bir semestr davomida 3000 AQSh dollarilik maxsus narxlarda o’qishingiz mumkin.
Arizona universiteti dasturlari to’g’risida batafsil ma’lumotni universitet veb – saytidan olishingiz mumkin: https://everywhere.arizona.edu/all-programs.
Arizona universiteti taqdim etgan imkoniyatdan foydalaning va kelajagingizni biz bilan birga quring!

Один из ведущих вузов США – Университет Аризоны, занимающий лидирующее место в мировом рейтинге первых 100 университетах мира, предоставляет возможность абитуриентам из Республики Узбекистан пройти обучение по программам данного университета для получения степени бакалавра или магистра, а также пройти подготовительные курсы для поступления.
Как потенциальному студенту для вас доступны более 1000 программ обучения по самым разным специальностям.
Независимо от того, хотите ли вы получить степень бакалавра, магистра или диплома в Глобальном кампусе Университета Аризоны имеются множество качественных онлайн программ. Выбирайте из более чем 40 программ бакалавриата и 20 программ магистратуры и поднимитесь по карьерной лестнице вашего будущего.
Стоимость обучения в бакалавриате составляет $200 за кредит, в аспирантуре – $300 за кредит. Общая сумма контракта за один год обучения составляет примерно $6 000 – $7 000, тогда как в головном кампусе Университета Аризоны в США оно составляет более $30 000 долларов в год.
Вы также можете учиться в головном кампусе в городе Тусон, США в течение семестра по специальной цене в 3000 долларов.
Подробную информацию о программах Университета Аризоны можете получить посетив сайт вуза по ссылке: https://everywhere.arizona.edu/all-programs.
Воспользуйтесь предоставленной Университетом Аризоны возможностью и стройте свое будущее вместе с нами!