Arizona shtatidagi Study Global dastur orqali 60 ta kredit soatini tamomlagan bakalavr va magistratura To’liq Online talabalari bir semestrni Arizona shahrining go’zal Tucson shahridagi asosiy kampusida o’tqazishlari mumkin. Siz to’liq kurslar, 20 dan ortiq talabalar turar joyidagi yotoqxonalar yoki kampusdan tashqari turar joylar va qiziqarli o’quv mashg’ulotlarini tanlashingiz mumkin.
Afzalliklari:
- Onlayn o’qish uchun arzon narxlar
O’qish kontrakt puli yiliga $6 000 va bitirgandan so’ng siz dunyoda 130 turuvchi universitet diplomini olasiz. - Xorijda o’qish uchun kamroq xarajat:
Agar siz bakalavr darajangizni onlayn ravishda tugatayotgan bo’lsangiz, siz onlayn o’quv kursingizning bir semestrini bizning Asosiy Binomizda davom ettirishingiz mumkin.

Студенты бакалавриата и магистратуры, которые закончили 60 кредитных часов в рамках программы Study Global в Аризоне, могут провести семестр в своем главном кампусе в прекрасном городе Тусон, штат Аризона. Вы можете выбрать между полными курсами, более чем 20 студенческими общежитиями или общежитиями за пределами кампуса, а также увлекательными учебными занятиями.
Преимущества:
- Дешевые цены на обучение онлайн
Плата за обучение составляет 6 000 долларов в год, и после окончания обучения вы получите диплом 130 ведущих университетов мира. - Дешевле учиться за границей:
Если вы заканчиваете свою степень бакалавра онлайн, вы можете продолжить один семестр своего онлайн-курса обучения в нашем главном здании.