2023-yil 17-aprel kuni O’zbekiston Davlat jahon tillari universitetida O’zDJTU rahbariyati bilan Dog’iston Davlat universitetining o’quv ishlari bo’yicha prorektori, professor, tarix fanlari doktori Hasanov Magamed Magamedovich o’rtasida uchrashuv bo’lib o’tdi. by Shokirjon Kholmatov April 18, 2023 April 18, 2023 0 FacebookTwitterPinterestEmail
Italiyadan kelgan o’qituvchi Giorgio Pescedan Uzbek qo’shig’ining ajoyib vokallari va qisqa intervyu by Shokirjon Kholmatov April 18, 2023 April 18, 2023 0 FacebookTwitterPinterestEmail

On April 17, 2023, the Uzbek State University of World Languages hosted a meeting of the leadership of UzSWLU with the Vice-rector for Academic Affairs of Dagestan State University, Professor, Doctor of Historical Sciences Hasanov Magamed Magamedovich. by Shokirjon Kholmatov April 18, 2023 April 18, 2023 0 FacebookTwitterPinterestEmail
A short interview and a stunning vocal of an Uzbek song from a teacher from Italy Giorgio Pesce by Shokirjon Kholmatov April 18, 2023 April 18, 2023 0 FacebookTwitterPinterestEmail