Home Yangiliklar 16 Iyun kuni O’zDJTU rahbariyati va Joongbu Universiteti rasmiy vakillari o’rtasida onlayn Zoom uchrashuvi bo’lib o’tdi.
16 Iyun kuni O’zDJTU rahbariyati va Joongbu Universiteti rasmiy vakillari o’rtasida onlayn Zoom uchrashuvi bo’lib o’tdi.
Bugun, 16 Iyun kuni O’zDJTU rahbariyati va Joongbu Universiteti rasmiy vakillari o’rtasida onlayn Zoom uchrashuvi bo’lib o’tdi. Uchrashuvda Joongbu Universitetining o’quv ishlari bo’yicha prorektori Jung Yull Lee, xalqaro hamkorlik bo’yicha prorektor Choi Youn Mo va xalqaro aloqalar bo’limi boshlig’i Lee Min Hee, shuningdek O’zDJTU rektori U. Azizov va xalqaro hamkorlik bo’yicha prorektor A. Abidjanov ishtirok etdilar. Asosiy maqsad Koreys tili bilan barobarida ikki diplomli komputer dasturlashtirish o’quv programmasini yo’lga qo’yish. Suhbat davomida loyiha tasdiqlandi va ma’lumot berish, targ’ibot qilish va amalga oshirish bosqichlariga o’tish kelishildi. Loyihaning bajarilishi keyingi o’quv yilining boshiga kutilyabti.

Home Новости 16 июня состоялась онлайн-встреча между руководством УзГУМЯ и официальными лицами Университета Чжунбу.
16 июня состоялась онлайн-встреча между руководством УзГУМЯ и официальными лицами Университета Чжунбу.
Сегодня, 16 июня, состоялась онлайн-встреча между руководством УзГУМЯ и официальными лицами Университета Чжунбу.Во встрече приняли участие проректор по учебной работе Чон Юл Ли, проректор по международному сотрудничеству Чхве Юн Мо, начальник отдела международных отношений Университета Чжунбу Ли Мин Хи, ректор УзГУМЯ У. Азизов и проректор по международному сотрудничеству А. Абиджанов. Основная цель-создание образовательной программы двойного диплома по компьютерному программированию наряду с преподаванием корейского языка. В ходе беседы проект был одобрен и был сделан вывод о начале процессов информирования, продвижения и урегулирования. Реализация проекта ожидается к началу следующего учебного года.